HAKKIMIZDA

Geri Dön

Bakıldığında bu sektörde, kime sorsanız en iyisinin kendisinin olduğu söyler. Her kuaförün sağlam müşterilerinin olduğu kadarda, memnun kalmayanlarda mevcuttur. Oysaki her sektörde bu böyle değil midir? Biz ise; bu düşünceleri ortadan kaldırmaya karar verdik. Moneta bünyesinde bulunan gerek profesyonel çalışanlarımız olsun, gerekse verdiğimiz en kaliteli hizmetler olsun, her zaman en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz. Her zaman en iyisini yapmaya çalıştığımız için, bugün bu sektörde dimdik ayaktayız. Bakımınıza ve güzelliğinize özen gösterdiğinizi biliyoruz ve bu konuda aklınıza takılan bütün soruları cevaplıyor, güzellik ve bakım hakkında istediğiniz hizmeti veriyoruz.

Birazda Moneta'da verdiğimiz hizmetlerden bahsedelim. Moneta'da sizinde isteklerinizi göz önünde bulundurarak, saç kesimlerimiz, saç toplama modellerimiz, saç boyama tekniklerimiz, Fönler, Ombre yapımı, bakım kürleri, cilt bakımı el ve ayak bakımlarınız, tırnaklarınızı müthiş renklerle bütünleştirerek süslemek ve güzelleştirmek, epilasyonlar ile istenmeyen tüyleriniz; hem azalıyor, hem de ortadan kalkıyor. Takma kirpik uygulamalarını ve mükemmel görüntünüzü tamamlayacak olan muhteşem makyajları yapmaktayız. Kadınların en küçük yaştan itibaren kurduğu o beyaz gelinliğin üstüne dilerseniz kafanızda tasarladığınız saç modellerini yaptırabilirsiniz. Ya da bizim profesyonel ellerimize teslim ettiğiniz saçlarınızı en iyi şekilde tasarlayarak, sizi büyüleyici bir görüntüye kavuşturabilir, hayallerinizi gerçekleştirebiliriz. Bunun içinde sadece bize uğramanız yeterlidir.

Hizmetlerimizin devamında ise, kuruluş tarihimizden bugünlere kadar, kalitemizden asla ödün vermedik. Kendimizi hep üst seviyede tuttuk. Sizin de güvencinizle, sektördeki adımızı hep yukarda tutmaya devam edeceğiz. Moneta'da bakımınızı yaptırırken tercihinize göre size ev konforluğunu yaşatmak adına ikramlarımızda bulunmaktadır. Tercihe göre soğuk içecekler ya da kendinizde değişiklik yaparken, sımsıcak iç ısıtacak şeyleri tercih edebilirsiniz. Kadınlar özeldir ve her zaman kendilerini özel hissetmeleri gerekir. Ve bizde bunun bilincinde olduğumuz için, onlara olan değerli göstermek adına en kaliteli ürünlerimizi sunuyoruz, memnuniyetlerini düşünüyoruz. Hassasiyetleri konusunda onları inceltmeden dilediklerini yerine getirmeye devam ediyoruz. Güzel ve özel hissetmenin başlıca yolu, bizim Moneta'dan geçer. Saç bakımı, güzellik için, hiç değilse bir çayımızı içmeniz için bekleriz.